• Hasan Peker
  • (0212) 210 55 57

Akatlar Motorlu Kurye

Akatlar Motorlu Kurye

Akatlar Motorlu kurye hizmeti ile sizlere hızlı ve güvenli bir teslimat vaat ediyoruz. Akatlar başta olmak üzere, İstanbul’un her yerine hizmet sağlıyoruz. Teslimat yaptığımız yerin uzaklığına göre hizmet fiyatı belirliyoruz. Müşterilerimizden en çok gelen sorulardan birisi de, kurye fiyatları neye göre belirleniyor sorusu oluyor.

Kurye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Motorlu kurye fiyatları, teslimat yapılan mesafeye ve teslimatı yapılacak olan paketin türüne göre farklılık gösterir. Ayrıca toplu dağıtımlarda firmanın belirleyeceği oranlarda indirim de sağlanabilir.

Birçok firma müşteri sadakatini ödüllendirmek adına, uzun yıllar kendileriyle çalışan müşterilerine indirim sağlarlar. Ayrıca bazı kampanyalar düzenleyerek, müşterilerinin memnuniyetini devam ettirmeyi amaçlarlar.

Kurye fiyatları belirlenirken, müşteriden bazı bilgiler alınır. Paketin hangi adrese teslim edileceği bilgisi istenir. Çünkü mesafenin uzaklığına göre, kurye fiyatı belirlenir. Teslim edilecek kargonun hacmi ve ağırlığı öğrenilir. Ağırlığa ve hacme göre de fiyat belirlenir.

Kurye hizmet türüne göre de fiyatlar artabilir ya da azalabilir. Mesela gece ve VIP kurye hizmetlerinin fiyatı, diğerlerine göre daha pahalıdır. Çoklu gönderilerde motosiklet aracı yeterli olmayacağından dolayı, minibüs tarzı araçlar kullanılır. Dolayısıyla bu durum fiyatlara yansıyacaktır. Ancak çoklu gönderilerde yapılan bazı indirimler, fiyatı bir nebze de olsa dengeleyebilir.

Kurye Hizmet Türleri

Gece moto kurye hizmeti, ertesi güne paketlerin kalmasını istemeyen müşteriler tarafından tercih edilir. Aslında bir tür acil kurye hizmetidir. En çok kurumsal kimliğe sahip firmalar gece kurye hizmeti alırlar. Pera Kurye olarak akşam 18.00’dan sonra gece kurye hizmeti veriyoruz. Gönderileri motosiklet ya da minibüs ile hedef adrese taşıyoruz.

VIP kurye hizmeti, kıymetli ve hassas yapıda olan paketlerin taşınması hizmetidir. Bu konuda deneyimli personeller tarafından hizmet sağlanır. Çünkü her kişinin yapabileceği bir iş değildir.

Arabalı Kurye

Acil kurye hizmeti, gün içerisinde belirli saatler içerisinde yetişmesi gereken gönderiler için tasarlanmış bir hizmettir.

Gün içi kurye, ertesi güne gönderi kalmasını istemeyen müşterilerin tercihidir. Çünkü bu şekilde çalışan müşterilerin zaten günlük gönderileri vardır. Yani her gün gönderilecek paketleri bulunur.

Pera Kurye Profesyonel Hizmet Sunar

Birçok müşteri için önemli olan kaliteli hizmettir. Pera Kurye olarak yıllarca binlerce müşteriye hizmet sağladık ve kaliteden hiç ödün vermedik.

Pera Kurye her tür kurye hizmetlerinde yanınızda olmaya devam ediyor. Ayrıntılı bilgi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Pera Kurye firması olarak hız ve güvenlik bizim için birinci derecede önemlidir. Hızlı olabilirsiniz, fakat gönderileri güvenli bir biçimde teslim etmedikten sonra, hızın bir anlamı kalmıyor.

Gerek motorlu kurye, gerekse toplu dağıtım işlemlerinde sistemli çalışmak oldukça önemlidir. Eğer sistemli çalışmazsanız, gönderileri karıştırabilir, yanlış adreslere gitmesine neden olabilirsiniz.

Akatlar Motorlu Kurye ile her türlü gönderileriniz güvende!

Pera Kurye

Akatlar Motorlu kurye
Motorlu kurye
Moto kurye
Kurye fiyatları
Kurye İstanbul
imzalı Dağıtım
Pera kurye

Akatlar Kurye S.S.S


Akatlar Kurye Kimdir?

Akatlar Kurye, bölgesel olarak hizmet vermek amacıyla Pera Kurye Hizmetleri çatısı altında kurulan ve gerektiğinde İstanbul genelinde de hizmet veren bir motokurye şubesidir.

Lojistik konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda (0212) 210 55 57 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz, ayrıca (0546) 696 21 40 numaralı whatsapp hattımızdan ya da kuryepera@gmail.com e-posta adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Akatlar Kurye ne Taşır?

Akatlar Kurye, Resmi makamlarca taşınması yasaklanmamış olan her türlü emtiayı taşımaktadır

Akatlar Moto kurye profesyonel bir kadroya sahiptir. Tecrübeli Akatlar şube çalışanlarımız İstanbul’u çevre illeri çok iyi tanır ve gönderilerinizi adreslerine ulaştırmak için çeşitli hizmet seviyeleri arasından yaptığınız seçime göre ulaştırırlar.