• Hasan Peker
  • (0212) 210 55 57

Araçlı Kurye İstanbul

Moto Kurye

Araçlı Kurye İstanbul genelinde ve İstanbul’un her noktasına, Pera Kurye tarafından sağlanmaya devam ediyor.

Motor kurye ve arabalı kurye hizmet türlerimizle, sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Sorumluluğunu aldığımız paket sayısına ve bu paketlerin teslimat zamanlarına göre, teslimatları arabalı kurye yardımıyla gerçekleştiriyoruz.

Arabalı Kurye Hizmeti Nedir?

Arabalı kurye, motorlu araçların taşıyamayacağı büyüklükte ve ağırlıkta olan paketleri taşıma hizmetidir. Ayrıca motorlu araçların taşıyabileceği ancak, bir den fazla paketlerin, birbirlerine yakın adreslere teslim edilmesinde de arabalı kurye hizmeti tercih edilir.

Zamandan ve paradan tasarruf etmek için birden fazla paketin yakın olan adreslere, arabalı kurye yardımıyla teslim edilmesi daha mantıklıdır.

Neden Arabalı Kurye Hizmeti?

Yük olarak ağır olan paketlerin güvenli teslimatını sağlar. Arabalı kuryede İstanbul trafiğinden dolayı zaman sorunu olabilir. Bu yüzden gün içerisinde teslim edilmesi gereken yani acil durum özelliği sergilemeyen paketlerin teslim edilmesi için araba kullanılır.

Mesai saatleri içerisinde paketlerin güvenli bir şekilde teslim edilmesi önemlidir. Birbirlerine yakın olan teslimat adreslerinde bu yüzden arabalı kurye hizmeti ön plana çıkar.

Ayrıca araba ile daha geniş alanlara dağıtım imkanı bulunmaktadır. teslimat detayları ve türleri, motorlu kuryedekinde olduğu gibidir.

Zaman açısından herhangi bir aksamanın yaşanmaması adına, Pera kurye, araba ile dağıtımda planlama yapmaktadır. Gidilecek güzergahları iyi hesaplayarak ve trafik durumunu da kontrol ederek, iyi bir plan oluştururuz. Tabi ki hava durumu da trafiği etkilediği için yola çıkmadan önce mutlaka hava durumunu da göz önünde bulundururuz.

Arabalı Kurye Fiyatları

Daha önceki makalelerimizde, paket teslimatlarının paketlerin ağırlığına ve ulaştırılma mesafesine göre değiştiğini söylemiştik. Araçlı kurye hizmetinde de aynı durum söz konusudur. Ancak arabalı kurye hizmetinin diğerlerine oranla daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Arabalı kurye fiyatları, normal kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilir. Neredeyse tüm kurye firmaları fiyat olarak aynıdır. Pera Kuryeden arabalı kurye hizmeti almadan önce fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizin iletişim sayfasından fiyat bilgisi almanın dışında, soru, görüş ve isteklerinizi de bizlere iletebilirsiniz..

Pera Kurye2 min ago

Araçlı kurye İstanbul
Arabalı kurye
Arabalı kurye fiyatları
Araçlı kurye

Araçlı Moto kurye

Araçlı moto kurye, işletmeler ve bireyler için hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlayan, İstanbul'da tanınmış bir kurye hizmetidir. "Her zaman zamanında" sloganları, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için olağanüstü hizmet ve profesyonellik taahhütlerini ifade eder. Bu yazıda Araçlı moto kurye'nin geçmişi, hizmetleri, avantajları, eleştirileri ve genel değerlendirmesi incelenecektir.

Araçlı moto kurye 2013 yılında faaliyetlerine başladı ve o zamandan beri hız, doğruluk ve kaliteli müşteri hizmetlerine odaklanarak İstanbul'un lider kurye hizmeti haline geldi. Deneyimli ve yetenekli kuryelerden oluşan ekipleri, hızlı seyahat ve hızlı teslimat hizmeti sağlayan motosikletlerle donatılmıştır. Şirket, sorunsuz bir teslimat deneyimi yaratarak rekabetçi fiyatlar, esnek hizmet ve gerçek zamanlı takip teknolojisi sağlamaya kendini adamıştır.

Araçlı moto kurye, düzenli ve ekspres teslimat, kargo teslimatı, uluslararası nakliye ve yasal belge teslimatı dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ekspres teslimat seçeneği, İstanbul şehir sınırları içinde bir saat içinde teslimat vaat ederek, onları acil belge ve kalem transferleri için popüler bir seçenek haline getiriyor. Şirketin verimli teslimat taahhüdü, gerçek zamanlı GPS izleme teknolojisiyle birleştiğinde, müşterilere teslimat süreçlerinde gönül rahatlığı ve şeffaflık sağlar.

Araçlı moto kurye, avantajlarına rağmen, müşterilerin teslimat durumundan haberdar olmadığı veya teslimatta gecikme olduğu bazı durumlarda iletişim eksikliği nedeniyle eleştirilere maruz kaldı. Bazı müşteriler paket teslimatları için gerekenden fazlasını ödediklerini düşündükleri için fiyatlandırmada tekdüzelik olmaması da bir endişe kaynağıdır. Şirket, o zamandan beri iletişim kanallarını iyileştirerek ve rekabetçi fiyatlandırma modelleri sunarak müşterilerinin endişelerine yanıt verdi.

Sonuç olarak Araçlı moto kurye, rekabetçi fiyatlandırma ve esnek hizmet sunan güvenilir ve verimli bir kurye hizmetidir. Hız ve doğruluğa olan bağlılıkları, her seferinde zamanında teslimat sözü vererek üstün müşteri hizmeti sunar. Faaliyetleri bir miktar muhalefetle karşılaşsak da, Araçlı motokurye hatalarından ders alma ve hizmetlerini iyileştirme becerisini gösteren bir firmayız. Gerçekten de, Araçlı moto kurye daha fazlasını sunar, memnuniyet sağlarlar.

Moto Kurye S.S.S


Moto Kurye Kimdir?

Moto Kurye, bölgesel olarak hizmet vermek amacıyla Pera Kurye Hizmetleri çatısı altında kurulan ve gerektiğinde İstanbul genelinde de hizmet veren bir motokurye şubesidir.

Lojistik konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda (0212) 210 55 57 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz, ayrıca (0546) 696 21 40 numaralı whatsapp hattımızdan ya da kuryepera@gmail.com e-posta adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Moto Kurye ne Taşır?

Moto Kurye, Resmi makamlarca taşınması yasaklanmamış olan her türlü emtiayı taşımaktadır

Moto Moto kurye profesyonel bir kadroya sahiptir. Tecrübeli Moto şube çalışanlarımız İstanbul’u çevre illeri çok iyi tanır ve gönderilerinizi adreslerine ulaştırmak için çeşitli hizmet seviyeleri arasından yaptığınız seçime göre ulaştırırlar.