Bakırköy Moto Kurye Hizmeti
(0212) 617 7060Bakırköy Moto Kurye

Bakırköy motokurye 2013 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuruluş tarihinden bu yana moto kurye sektöründe tecrübeli bir kadroya sahip olan firmamız; kurye, acil kurye, arabalı kurye, uçak kurye, gece kurye v.b. alanlarda hizmet vermektedir.

Bakırköy Kurye

Zamanın ve hızın öneminin gün geçtikçe daha fazla hissedildiği iş hayatında, özellikle İstanbul için trafik ve ulaşım sorunu da negatif yöndeki bir gidişle giderek artması ile iş dünyasının çok hayati bir ihtiyacı olan belge ve evrak transferlerinin de bu sorundan negatif etkilenmesini asgari düzeyde tutmak amacıyla 90'ların başında ortaya çıkarak gelişen kurye sistemi çok başarılı bir şekilde bireysel ve kurumsal ihtiyaç sahiplerine hizmet sağlamaktadır.

Bakırköy moto kurye'nin çalışma şekli mesai saati başlangıcında operasyon merkezimize gelen motorlu kurye o gün içinde teslimatlar sırasında ihtiyaç duyacağı fatura, taşıma çantası gibi malzemeleri teslim alarak sahaya çıkar ve kendisine çeşitli yollar ile bildirilen ulaşım adres ve kişi bilgilerini alarak kurye hizmeti vermeye başlar. İstanbul trafiğinde hızlı şekilde yol alarak elindeki emtiaları alıcılarına ulaştırır. Ağırlıkla pratik ve hızlı olması için motosiklet kullanarak işlerini yapan kuryeler gün içinde trafikteyken yanımızdan rüzgar gibi geçip gitmeleriyle de meşhurdurlar.

Kurye faaliyetlerinde sıklıkla karşımıza çıkan şeklin motosikletle dağıtım yapan kuryeler olduğunu söylemekle birlikte; diğer farklı araçlar ile tarzına göre farklı isimlerde hizmetlerin de verildiğini de hatırlatırız. Sunulan bu hizmetleri Arabalı, Yaya, Toplu Dağıtım ve gün içi Kiralık olarak sınıflandırabiliriz.

Arabalı Kurye

Bakırköy şubemiz ile, yoğun trafik şartlarının olduğu İstanbul şehrimizde, motosikletle ulaşımın daha kolay olduğu ve aralardan sıyrılma özelliği üzerine motokurye hizmetinin çıktığını hatırlamakla beraber, motosikletin taşıyamayacağı boyut ve ağırlıktaki eşyalar için de arabalı kurye hizmeti sunulmaktadır.

Yaya Kurye

Yaya kurye ise mesafelerin toplu ulaşım araçlarıyla (Tramvay, metro, tren vb.) daha kolay ve kısa olduğu alanlar için bu araçları kullanarak yapılan teslim şeklidir.

Son yıllarda büyük şehirlerde çok hızlı bir gelişme gösteren kurye şirketlerine ihtiyaç duyduğunuz zaman, sektöründe uzmanlaşmış olan peraKurye firmasından bir motokurye talep edebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki çok iyi araştırma yaparak işinde ehil olmuş kişiler ve firmalarla çalışmanızı ve sizler için çok önemli olan eşyaları veya belgeleri, zaman baskısı altında iken yetersiz kalan kurye firmalarına teslim etmeyiniz. Aksi halde üzülmeniz kaçınılmaz olabilmektedir.

Pera MotoKurye

Hasan Peker

Bakırköy merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.