Balmumcu Kurye Hizmeti
(0212) 210 55 57


Balmumcu Moto Kurye

Balmumcu motokurye İstanbul genelinde gün içi teslim hizmeti veren ticari bir kuruluştur.Diğer Merkez ofis numaramız olan (0212) 617 7060 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

Balmumcu kurye olarak, motokurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kuryePERA firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. 

KuryePERA istanbul ve çevre illere; moto kurye ve toplu dağıtım hizmetleri vermektedir. Balmumcu şubemizin yanı sıra Beşiktaş, Ortaköy, Taksim, Mecidiyeköy, levent ve diğer İstanbul semtlerinde ki şubelerimiz ile İstanbul genelinde gün içi teslim şartı ile hizmet vermekteyiz. Faaliyete geçtiği ilk yıllarından itibaren müşteri pörtföyünü hızla genişleten bir motokurye firmasıyız. Bu genişleme sonucu olarak İstanbul'un bir çok ilçesinde hizmet kalitemizi koruyup artırmak adına şubeleşme yoluna gittik. Balmumcu'da açtığımız şubemiz ile moto kurye hizmetini bu ilçede yerleşik olan bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunmaktayız.
Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda siz komşularımızın bizlere 0212 210 5557 numaralı telefondan ulaşıp acil ya da normal gönderi isteğinize uygun olan hizmeti seçmeniz yeterlidir.

Motorlu Kurye hizmet çeşitlerimiz;
Normal kurye ; (3 Saat içinde teslimat sonuçlu)
Acil Kurye ; (60 dakika teslimat sonuçlu)
Yukarıda anlatmış olduğumuz motokurye hizmetlerinden kendinize uygun olanı belirleyip, bize iletmenizle birlikte hizmet almaya başlayabilirsiniz.
KuryePERA toplu dağıtım faaliyetleri alanında tüm İstanbul'u ve çevre illeri kapsayacak şekilde başarılı operasyonlar yapmaktadır. İmzalı teslimatlarımızla en doğru toplu dağıtım hizmetini ancak bizden alabilirsiniz.
Bizi aramadan kurye çağırmayınız...

kuryePERA Balmumcu şubesi ile aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Balmumcu  Motorlu Kurye Hizmeti
Balmumcu  Arabalı Kurye Hizmeti
Balmumcu  Express Motorlu Kurye Hizmeti
Balmumcu  Acil İlaç Hizmeti


peraKurye

Balmumcu şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

peraKurye İstanbul'da motokurye çözüm ortağınız.