Beşiktaş Moto Kurye Hizmeti
(0212) 210 55 57


Beşiktaş MotoKurye

Beşiktaş kurye 2013 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuruluş tarihinden bu yana sektöründe tecrübeli bir kadroya sahip olan firmamız; acil, arabalı, uçak ve gece kurye gibi alanlarda deneyimli ve eğitimli ekip çalışanları ile işlerinizi olabildiğince kolaylaştırmak adına, 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Bizi tercih ederek, acil gönderilerinizi, evraklarınızı ya da önemli paket ve kolilerinizi İstanbul içinde hızlı bir şekilde adresine teslim ederek sizleri büyük bir zahmetten kurtarıp zamanınıza daha verimli bir şekilde değerlendirmenizde yardımcı olmaktayız.

Beşiktaş Kurye

Zamanın ve hızın öneminin gün geçtikçe daha fazla hissedildiği iş hayatında, özellikle İstanbul için trafik ve ulaşım sorunu da negatif yöndeki bir gidişle giderek artması ile iş dünyasının çok hayati bir ihtiyacı olan belge ve evrak transferlerinin de bu sorundan negatif etkilenmesini asgari düzeyde tutmak amacıyla 90'ların başında ortaya çıkarak gelişen kurye sistemi çok başarılı bir şekilde İstanbul genelinde bireysel ve kurumsal ihtiyaç sahiplerine hizmet sağlamaktadır.

Beşiktaş moto kurye'nin çalışma şekli mesai saati başlangıcında operasyon merkezimize gelen motorlu kurye o gün içinde teslimatlar sırasında ihtiyaç duyacağı fatura, taşıma çantası gibi malzemeleri teslim alarak sahaya çıkar ve kendisine çeşitli yollar ile bildirilen ulaşım adres ve kişi bilgilerini alarak kurye hizmeti vermeye başlar. İstanbul trafiğinde hızlı şekilde yol alarak elindeki emtiaları alıcılarına ulaştırır. Ağırlıkla pratik ve hızlı olması için motosiklet kullanarak işlerini yapan kuryeler gün içinde trafikteyken yanımızdan rüzgar gibi geçip gitmeleriyle de meşhurdurlar.

Kurye faaliyetlerinde sıklıkla karşımıza çıkan şeklin motosikletle dağıtım yapan kuryeler olduğunu söylemekle birlikte; diğer farklı araçlar ile tarzına göre farklı isimlerde hizmetlerin de verildiğini de hatırlatırız.Sunulan bu hizmetleri Arabalı, Yaya, Toplu Dağıtım ve gün içi Kiralık Kurye olarak sınıflandırabiliriz.

Arabalı Kurye

Kurye hizmetlerinin, yoğun trafik şartlarının olduğu İstanbul şehrimizde, motosikletle ulaşımın daha kolay olduğu ve aralardan sıyrılması özelliği üzerine çıktığını hatırlamakla beraber, motosikletli kuryelerin taşıyamayacağı ağırlıktaki eşyalar için de arabalı kurye hizmeti sunulmaktadır.

Yaya Kurye

Yaya kurye ise mesafelerin toplu ulaşım araçlarıyla (Tramvay, metro, tren vb.) daha kolay ve kısa olduğu alanlar için bu araçları kullanarak yapılan teslim şeklidir.

Son yıllarda büyük şehirlerde çok hızlı bir gelişme gösteren kurye şirketlerine ihtiyaç duyduğunuz zaman, sektöründe uzmanlaşmış olan kuryePera kurye firmasından bir kurye talep edebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki çok iyi araştırma yaparak işinde ehil olmuş kişiler ve firmalarla çalışmanızı ve sizler için çok önemli olan eşyaları veya belgeleri, zaman baskısı altındaiken yetersiz kalan kurye firmalarına teslim etmeyiniz. Aksi halde üzülmeniz kaçınılmaz olabilmektedir.

Beşiktaş kurye şubemiz ve İstanbul’un diğer ilçelerindeki tüm şubelerimiz acil gönderileriniz için 7/24 hizmete hazır bulunmaktadır.

Beşiktaş Kurye Hizmetleri

Beşiktaş merkezli firmamız ile İstanbul geneline motokurye hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş kurye
Beşiktaş moto kurye
Beşiktaş motorlu kurye
Beşiktaş acil kurye