• Hasan Peker
  • (0216) 442 1241

Beykoz Motorlu Kurye

Beykoz Motorlu Kurye

Pera Kurye, Beykoz motorlu kurye hizmetiyle hem zamandan, hem de paradan tasarruf sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı sonuna kadar okuyarak, bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. O zaman başlayalım!

Beykoz Motorlu Kurye Acil Kurye

Moto kurye hizmeti İstanbul genelinde yaygın olmasına rağmen, sistemli çalışan ve kaliteli hizmet veren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Nedeni ise kurye firmalarının ilk kuruldukları zaman ki heyecanlarını kaybetmeleridir.

Ünlü Çinli filozof Konfiçyüs: “Sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız” demiş. Ne kadar da doğru bir söz.

İşte Pera Kurye firması olarak bu sözün hakkını sonuna kadar veriyoruz. Tabi ki her işte olduğu gibi yaptığımız işin de zorlukları var. Ancak biz işimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden yıllardan bu yana sektörde başarıyı yakalamış ve sürdürmeye devam ediyoruz.

En iyi verdiğimiz hizmetlerden birisi de acil kurye hizmeti. İstanbul genelinde en az bizim kadar yoğun çalışan bir sürü firma var. Bu firmaların hepsi de acil işlere sahip. O kadar işlerinin arasında bir de paket ya da kargo göndermekle uğraşmak istemiyorlar. Açıkçası haklılar da…

Biz de deneyimli ve profesyonel kargo firması olarak onlara hak veriyoruz ve başta acil işleri olmak üzere, tüm kurye işlemlerinde onlara yardımcı oluyoruz.

Acil kurye hizmetini hem özel olarak tasarlanmış minibüs tarzı araçlarla, hem de motosiklet araçlarıyla sağlıyoruz. Ancak asıl önemli olan kullandığımız araçlar değil, sistemdir. Yılların deneyimiyle oluşturduğumuz sistemle, kurye personelini ve araçlarını verimli bir şekilde kullanıyoruz. Böylece acil olarak yetişmesi gereken kargolarınızı tam zamanında belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Diğer Kurye Hizmetlerimiz

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda dağıtım türlerimizi geliştirdik. VIP ve gece kurye hizmetleri de bunlardan bazılarıydı. Maddi ve manevi değere sahip paketlerin güvenli ve hızlı bir şekilde yerlerine ulaştırılması adına VIP kurye hizmetini devreye soktuk. Bu konuda deneyimli personel ve özel araçlarla özel paketlerin güvenli bir şekilde adresine ulaşmasını sağlıyoruz.

Mesai saatlerinden sonra teslim edilmesi gereken paketler için ise gece kurye servisini kullanıyoruz. Akşam 18.00’dan sonra sizlerden gelen talepler doğrultusunda, gece kurye hizmetini sağlıyoruz.


Arabalı Kurye

Pera Kurye Beykoz Motorlu Kurye Hizmeti

Beykoz motorlu kurye hizmetini etkili bir sistem dahilinde veriyoruz. Merkezimiz ve kurye personelimiz arasında oluşturduğumuz bu sistemi daha verimli hale getirmek adına çalışmalarımız devam ediyor.

Arabalı kurye hizmetimizi çoklu gönderilerinizde kullanıyoruz. Ağır ve sayı olarak çok olan gönderileriniz böylece hızlı ve güvenli bir şekilde adreslerine teslim ediliyor.

Motorlu kurye başta olmak üzere tüm servislerimizle 24 saat sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Motorlu Kurye ile her türlü gönderileriniz güvende!

Pera Kurye

Beykoz Motorlu kurye
Motorlu kurye
Moto kurye
Arabalı kurye

Beykoz Moto kurye

Beykoz moto kurye, işletmeler ve bireyler için hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlayan, İstanbul'da tanınmış bir kurye hizmetidir. "Her zaman zamanında" sloganları, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için olağanüstü hizmet ve profesyonellik taahhütlerini ifade eder. Bu yazıda Beykoz moto kurye'nin geçmişi, hizmetleri, avantajları, eleştirileri ve genel değerlendirmesi incelenecektir.

Beykoz moto kurye 2013 yılında faaliyetlerine başladı ve o zamandan beri hız, doğruluk ve kaliteli müşteri hizmetlerine odaklanarak İstanbul'un lider kurye hizmeti haline geldi. Deneyimli ve yetenekli kuryelerden oluşan ekipleri, hızlı seyahat ve hızlı teslimat hizmeti sağlayan motosikletlerle donatılmıştır. Şirket, sorunsuz bir teslimat deneyimi yaratarak rekabetçi fiyatlar, esnek hizmet ve gerçek zamanlı takip teknolojisi sağlamaya kendini adamıştır.

Beykoz moto kurye, düzenli ve ekspres teslimat, kargo teslimatı, uluslararası nakliye ve yasal belge teslimatı dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ekspres teslimat seçeneği, İstanbul şehir sınırları içinde bir saat içinde teslimat vaat ederek, onları acil belge ve kalem transferleri için popüler bir seçenek haline getiriyor. Şirketin verimli teslimat taahhüdü, gerçek zamanlı GPS izleme teknolojisiyle birleştiğinde, müşterilere teslimat süreçlerinde gönül rahatlığı ve şeffaflık sağlar.

Beykoz moto kurye, avantajlarına rağmen, müşterilerin teslimat durumundan haberdar olmadığı veya teslimatta gecikme olduğu bazı durumlarda iletişim eksikliği nedeniyle eleştirilere maruz kaldı. Bazı müşteriler paket teslimatları için gerekenden fazlasını ödediklerini düşündükleri için fiyatlandırmada tekdüzelik olmaması da bir endişe kaynağıdır. Şirket, o zamandan beri iletişim kanallarını iyileştirerek ve rekabetçi fiyatlandırma modelleri sunarak müşterilerinin endişelerine yanıt verdi.

Sonuç olarak Beykoz moto kurye, rekabetçi fiyatlandırma ve esnek hizmet sunan güvenilir ve verimli bir kurye hizmetidir. Hız ve doğruluğa olan bağlılıkları, her seferinde zamanında teslimat sözü vererek üstün müşteri hizmeti sunar. Faaliyetleri bir miktar muhalefetle karşılaşsak da, Beykoz motokurye hatalarından ders alma ve hizmetlerini iyileştirme becerisini gösteren bir firmayız. Gerçekten de, Beykoz moto kurye daha fazlasını sunar, memnuniyet sağlarlar.

Beykoz Kurye S.S.S


Beykoz Kurye Kimdir?

Beykoz Kurye, bölgesel olarak hizmet vermek amacıyla Pera Kurye Hizmetleri çatısı altında kurulan ve gerektiğinde İstanbul genelinde de hizmet veren bir motokurye şubesidir.

Lojistik konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda (0212) 210 55 57 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz, ayrıca (0546) 696 21 40 numaralı whatsapp hattımızdan ya da kuryepera@gmail.com e-posta adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Beykoz Kurye ne Taşır?

Beykoz Kurye, Resmi makamlarca taşınması yasaklanmamış olan her türlü emtiayı taşımaktadır

Beykoz Moto kurye profesyonel bir kadroya sahiptir. Tecrübeli Beykoz şube çalışanlarımız İstanbul’u çevre illeri çok iyi tanır ve gönderilerinizi adreslerine ulaştırmak için çeşitli hizmet seviyeleri arasından yaptığınız seçime göre ulaştırırlar.