Cağaloğlu Kurye Hizmeti
(0212) 210 55 57


Cağaloğlu Moto Kurye

Cağaloğlu MotoKurye İstanbul içi hizmet veren ticari bir kuruluştur. Bizlere merkez ofis numaramız olan 0 212 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

Cağaloğlu kurye olarak, Motokurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Perakurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla motokurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. 

PERA kurye istanbul ve çevre illere, kurye, motokurye, motorlu kurye, ve toplu dağıtım hizmetleri vermektedir. Faaaliyete geçtiğimiz ilk yıllardan itibaren müşteri pörtföyünü hızla genişleten bir hizmet firmasıyız. Bu genişleme sonucu olarak İstanbul'un bir çok ilçesinde hizmet kalitemizi koruyup artırmak adına şubeleşme yoluna gittik. Cağaloğlu'nda açtığımız Cağaloğlu motokurye şubemiz ile kurye hizmetlerini bu ilçede yerleşik olan bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunmaktayız.
Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda bizlere 0212 210 5557 numaralı telefondan ulaşıp acil ya da normal gönderi isteğinize uygun olan kurye hizmetini seçmeniz yeterlidir.

Motorlu Kurye hizmet çeşitlerimiz;
Normal kurye : 3 Saat içinde teslimat sonuçlu
Acil Kurye : 60 dakika teslimat sonuçlu

Yukarıda anlatmış olduğumuz moto kurye hizmetlerinden kendinize uygun olanı belirleyip, bize iletmenizle birlikte kurye hizmetini almaya başlayabilirsiniz.
KuryePERA kurye toplu dağıtım faaliyetleri alanında tüm İstanbul'u ve çevre illeri kapsayacak şekilde başarılı operasyonlar yapmaktadır. İmzalı teslimatlarımızla en doğru toplu dağıtım hizmetini ancak bizden alabilirsiniz. Bizi aramadan kurye çağırmayınız...
kuryePERA kurye Cağaloğlu kurye ile aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Cağaloğlu  Motorlu Kurye Hizmeti
Cağaloğlu  Arabalı Kurye Hizmeti
Cağaloğlu  Express Motorlu Kurye Hizmeti
Cağaloğlu  Gece Motorlu Kurye Hizmeti

Cağaloğlu MOtorlu Kurye-

Cağaloğlu moto kurye şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Pera Kurye İstanbul'da moto kurye çözüm ortağınız.