İstanbul Eczane Kurye Hizmeti
(0212) 210 5557 - (0216) 442 1241İstanbul Eczane Kurye

İstanbul Eczane Kurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Eczane Kurye


Eczane kurye şubemiz ile PERA kurye İstanbul ve çevresinde bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerine vermiş olduğu Motorlu Kurye hizmetini daha uygun şartlarda sunabilmektedir. İstanbul Motorlu Kurye saha elemanlarının yani moto kurye çalışanları bu sayede daha hızlı bir hizmet verebilmektedir. Böylece malum İstanbul trafiğinde rakiplerine oranla bir avataj elde etmiştir. Firmanız PERA Kurye sizlere vermiş olduğu hizmetin kalitesini artırıcı çözümler sunmaya devam edecektir. İstanbul Motorlu Kurye'ye 0212 210 5557 numaralı telefonumuzdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kuryePERA motorlu kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza İstanbul moto kurye şubesi ile yanıt vermektedir.


Acil İlaç

Acil ilaç teslimatı İçin Pera Kurye Motorize Ekipler Kurmuştur

Pera Motorlu kurye, en hızlı ilaç teslimatı hizmetini sunabilmek için motorize ekipleri İstanbul genelinde hazır bekliyecek şekilde oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. İstanbul'un tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Kendisine emanet edilen her türlü ilaç aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Eczane kurye çalışanları işine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personelden oluşmakta ve alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimalini neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.


İstanbul Motorlu Kurye

Sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.


PERA kurye İstanbul'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Arabalı Kurye Hizmeti
İstanbul Acil Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Eczane Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Express Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Yaya Kurye Hizmeti
İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Acil İlaç Hizmeti


Pera MotoKurye

Hasan Peker2 min ago

İstanbul merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.