Esenyurt Kurye Hizmeti
(0212) 210 5557


Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt kurye hizmeti sayesinde ulaştırılması istenilen eşya veya ürünler, alıcı adrese en kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. Hızlı teslimatın yanı sıra güvenilir ve kaliteli bir paket ulaştırma hizmeti gerçekleştirilmektedir. Beyoğlu’nun ulaşılabilir tüm mahallelerine teslimat olanağı sağlayan kurye hizmeti, oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır

Esenyurt Moto Kurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Kurye


Moto Kurye hizmeti kapsamında, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre birçok farklı gönderim seçeneği bulunmaktadır. Örnek olarak hızlı ve acil bir kurye talebi verildiğinde acil kurye hizmeti; eğer özel olarak bir hizmet alınmak istendiğinde ise vip kurye hizmeti kullanılmaktadır.


Esenyurt Kurye Hizmet Bölgeleri

Esenyurt kurye hizmeti kapsamında, birçok mahalleye teslimat ulaştırılmaktadır. İmkanlar doğrultusunda en kısa sürede Esenyurt’ndaki alıcı adrese teslim edilen ürünler, zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Esenyurt kurye hizmet bölgeleri şunlardır:

  • 1 - Kıraç Mahallesi

  • 2 - Haramidere Mahallesi

  • 3 - İncirtepe Mahallesi

  • 4 - Ardıçlı Mahallesi

  • 5 - Mehterçeşme Mahallesi

  • 6 - Saadetdere Mahallesi

Esenyurt Kurye

İstanbul içersinde bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 150-210 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Esenyurt Ekonomik Kurye Mesai saatleri dahilinde İstanbul içi Geniş vakitli teslimat türüdür.
Esenyurt Ekspres Kuryeİstanbul içersinde bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 45-60 dk arasında istenilen adresten alınarak belirtilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.
Standart Motorlu Kurye Kargo teslim alımından itibaren 3-5 saat
Esenyurt Arabalı Kurye İstanbul içersinde bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 150-210 dk arasında istenilen adresten alınarak belirtilen adrese araç ile teslim edilen gönderi şeklidir.

Esenyurt Motorlu Kurye

Kurye firması Esenyurt' da , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.


PERA kurye Esenyurt'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.


Esenyurt Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Arabalı Kurye Hizmeti
Esenyurt Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Express Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Yaya Kurye Hizmeti
Esenyurt Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Esenyurt Acil İlaç Hizmeti


Pera MotoKurye

Hasan Peker2 min ago

Esenyurt merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.