Etiler Motokurye Hizmeti
(0212) 210 5557


Etiler Moto Kurye İstanbul genelinde hizmet veren ticari bir kuruluştur. Şirketimiz profesyonel çalışma disiplini ile hizmet vermektedir.

Etiler Kurye'yi Nasıl Çağırabiliriz?

Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarak ya da WhatsApp numaramız (0216) 442 12 41 üzerinden bizlere mesaj atarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Etiler Kurye Hizmeti

Etiler Kurye


KuryePera geniş dağıtım ağı ile Etiler ve İstanbul genelinde mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Etiler içinde ya da Etiler çevresinden her türlü arabalı ve motorlu araçlarımızla yapılan teslimat servisimize 0216 442 1241 no'lu telefonumuzdan arayarak ulaşıp talepte bulunabilirsiniz. Talebinize uygun en yakın motorlu kuryemiz tarafınıza yönlendirilerek siparişiniz 1 saat içerisinde talepte bulunduğunuz adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu Kurye servisimizle Etiler ilçesinden her semte, bölgeye gün içi istekleriniz doğrultusunda aldırmanız/göndermeniz gereken her türlü emtiayı ulaştırabilirsiniz.

Etiler moto Kurye hizmetlerinin sağlamış olduğu avantajlar, ihtiyaç sahibi şirketler ve bireysel müşterilerimizce kullnılarak nitelikli bir çözüm aracı olarak kullanılmaktadır. Bu sayede vakit nakittir ilkesi ile zaman kazanılarak tasarruf edilmekte ve işler pratik bir şekilde çözüme sağlanmaktadırmaktadır.

Etiler Moto Kurye firmasını tercih etmeniz sayesinde çalışma ortamınızın dışında halledilmesi gereken sorumluluklarınız için çalışan ihtiyacının getirdiği sosyal sorumluluklar ortadan kaldırılmış olmaktadır. Ayrıca dışarıda işlerinizi yönetecek çalışanın alternatifinin olmaması nedeniyle izin süreçlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve olağan iş akışını aksatabilmektedir.

İstanbul İçi Gönderileriniz

Doğum günü hediyesi, önemli bir evrak ya da müşterinize ulaşması gereken bir paket. İçeriği ne olursa olsun size özel gönderileriniz için Etiler Moto kurye şubemizden hizmet alımını seçtiniz ve doğru bir seçim yaptınız.

Dostlarınıza ya da aile üyelerine sürpriz yapabilmeniz için hediyelerinizin dilediğiniz vakitte, ellerine ulaşması gerekir. Gönderdiğiniz her hediye de hızlı davranıyoruz ve sürprizlerinizin gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Ayrıca önemli bir anlaşma metninin yatırımcıya ulaşması lazım ve bu sizin için hayati derecede öneme sahip bir anlaşma olacak. Çünkü aldığınız yatırım sayesinde işlerinizi büyütebilecek ve daha fazla kazanabileceksiniz. Eğer evraklarınız, olması gereken zamanda ve olması gereken kişiye ulaşmazsa, bu durum sizin için tam bir felaket olacak. Endişe etmeyin! kuryePera sizi hiç yarı yolda bırakmaz. Tüm İstanbul şubelerimiz sizin için önemli olan evraklarınızı olması gereken zamanda ve teslim edilmesi gereken kişiye mutlaka ulaştırır.

Pera Kurye gibi Etiler ve tüm İstanbul geneline yayılmış geniş bir motorlu kurye ağına sahip moto kurye firmasından hizmet almak büyük kolaylık ve çözüm yoludur.

Etiler Moto Kurye Hizmeti

Etiler moto kurye'yi arayarak kurye ücretini ve ne kadar sürede teslimat yapılacağı bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Express Kurye, Normal Kurye, Araçlı Kurye veya VİP Kurye Gönderi seçeneklerimizden birini talep edebilirsiniz.

ETİLER KURYE

(0216) 442 12 41

PERA kurye Etiler'de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Etiler Motorlu Kurye Hizmeti
Etiler Arabalı Kurye Hizmeti
Etiler Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Etiler Express Motorlu Kurye Hizmeti
Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Etiler Acil İlaç Hizmeti

KuryePera

Hasan Peker2 min ago

Etiler merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Etiler Moto Kurye