Florya Moto Kurye Hizmeti
(0212) 210 5557Florya Moto Kurye

Florya MotoKurye İstanbul içi kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

Florya Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü MotoKurye hizmeti vermektedir. Florya moto Kurye, peraKurye'nin alt şubesi olan ticari bir kuruluştur. Şubemize, merkez ofis numaramız olan 0 212 617 7060 numaralı telefonu arayarak ulaşabildiğiniz gibi (0212) 210 5557 numaralı telefonumuzdan direkt irtibat sağlayabilirsiniz.
Florya Motokurye'ye mesai saatleri içersinde(0212) 210 5557 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz..
Florya kurye çalışma saatleri hafta içi saat 08:00 - 18:00 arası ve Cumartesi günleri saat 08:00 - 17:00 arasıdır. Ayrıca çalışma saatleri içinde müşteri hizmetlerini arayarak kurye takibi, ücret bilgisi, çağırma ve kuryeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için Florya kurye resmi websitesi olan www.kuryepera.com/florya_kurye.html sitesini ziyaret edin.
Florya semti, İstanbul ilinin ilçelerinden biri olan ve son dönemde gelişimini hızla artıran bir semtlerimizdendir. Semttr yerleşik olan halkın yanı sıra ulusal ve uluslar arası firmaların yer aldığı semtlerimizdendir.

Florya Kurye Hizmet Sistemi

Florya MotoKurye firmasını arayarak İstanbul genelinde mesai saatleri içinde ve sonrasında nöbetçi sistemi ile çalışan bizlere ulaşabilirsiniz.
peraKurye’nin çağrı merkezine yapmış olduğunuz motokurye isteğiniz ile çalışmaya başlıyoruz ve isteğinize uygun gönderi şekline göre verilen sürelerde kurye çalışanımızı adresinize yönlendirerek gönderilerinizi alıyoruz ya da istanbulun her hangi bir ilçesinden gelmesini istediğiniz gönderilerinizi alınmasını sağlayarak tarafınıza ulaştırıyoruz. Florya ilçesinden göndermek istediğiniz veya Florya deki iş yerinize ya da ev adresinize gelmesini istediğiniz gönderileriniz evrak, koli, paket, kimlik, pasaport, anahtar, zarf vb önemli olan ve matbu şeklinde ulaştırılması gereken tüm özel gönderileriniz için KuryePera'nın iletişim numaralarından bizleri ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Florya Motorlu Kurye Hizmet Şartları

Florya Kurye gönderi şartları; Pera Kurye' nin sunmuş olduğu moto kurye hizmetinde müşterilerimizin firmamız üzerinden yapmış oldukları tüm gönderiler güvencesi kapsamında ulaştırılmaktadır. İstemiş olduğunuz acil yada normal gönderimine uygun kurye personelimiz evrağınızın alınacağı adrese yönlendirilir ve teslimat formu düzenlenerek teslim alınarak gideceği adrese ulaştırıır, kurye personelimizin düzenlemiş olduğu makbuzun bir nüshası evrağın alındığı kişiye teslim edilir diğer nüshası ise firmamızın arşivinde saklanır.

Florya'den yapmış olduğunuz normal gönderi seçeneğiniz de istanbul içi bölgelerde ortalama 3 ila 3.5 saat içerisinde alınıp teslim edilir, acil gönderi seçeneği ile yapılan gönderiler ise istanbul içi bölgelerinde toplam da 1.5 saat içerisinde alınıp gideceği adrese teslim edilir. Ekspres Kurye gönderisi normal kurye gönderisininde iki katı ücret tarifesi uygulanır ve kurye geldiğinde evrağınız hazır olmadığı taktirde personelin bekletilmesi doğrultusunda extra olarak bekleme ücreti de tarafinize yansıtılır.

MotoKurye Florya

İstanbul’un semtleri arasında saatler içinde gönderi teslimatı yapmakta olan peraKurye, profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Emanet aldıkları gönderileri vaktinde ve hızlıca teslim etmek için gerekli önlemleri alan kuryeler zamanında teslimat gerçekleştirmektedirler. Merak ettiklerinizi (0212) 210 55 57 numaramızı arayarak bilgi alabilir ve ihtiyaç halnde kurye isteyebilirsiniz.

Florya Motorlu Kurye

2013 yılından bugüne çalışanlarımız ile birlikte firmamız, sorunsuz ulaşım araçları ve güncel teknoliji ile çalışmaktadır. Florya motorlu kurye şubemizde saha elemanlarımız kuryeler, İstanbul’un herhangi bir semtinde ki adresinize gelerek gönderilerinizi teslim alır ve teslimat adresine götürür.

Firmamız, kuryenizin ne durumda olduğunu sizlere talebiniz doğrultusunda iletecektir. Acil kurye'den yararlanmak için bizimle iletişim kurarak, motorlu kurye hizmetimizden yararlanabilir, saatler içinde gönderi yapabilirsiniz.

peraKurye Florya'de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Florya Motorlu Kurye Hizmeti
Florya Arabalı Kurye Hizmeti
Florya Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Florya Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Florya Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti

Florya semtimize komşu mahallelerden bazıları;


Florya ilçesinden tüm İstanbul'a moto kurye hizmeti için bizleri Arayın!

Pera Kurye

Florya Kurye şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

(0212) 210 5557