• Hasan Peker
  • (0216) 442 12 41

Gebze Organize Sanayi Motorlu Kurye

Gebze Motorlu Kurye

Gebze organize sanayi motorlu kurye firması Pera Kurye oluşturduğu kurumsal altyapı ile en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Firma olarak kurumsal yapımız hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Böylece Kure Perya firmasının nasıl sistemli çalıştığını ve müşteri memnuniyeti sağladığını anlamış olacaksınız.

Motorlu Kurye Kurumsal Altyapı

Gebze genelinde hizmet veriyoruz. Belirlediğimiz bölgelerimiz var. Bu bölgelere yönelik hizmet standartları oluşturduk.

Motorlu kurye personelimizin sayısı da hizmet verdiğimiz bölgelere göre belirlendi. Her bölgeden sorumlu yönetici pozisyonunda personelimiz var. Bölgeden sorumlu diğer kurye personelinden yönetici sorumludur.

Motorlu kuryelerimiz sorumlu oldukları bölgeyi iyi biliyorlar. Hızlı ve sorunsuz dağıtım yapılabilmesi için her bölgeden sorumlu personelin yalnızca o bölgede görevlendirilmesi gerekiyor. Bizim de firma olarak tam da yaptığımı şey bu.

Mesela Gebze organize sanayi motorlu kurye personeli, yalnızca bu bölgede dağıtım yapıyor. Tabi ki herhangi bir aksilik durumları için de yedek personel bulunduruyoruz. Yani bu bölgede görev yapan yeteri miktarda personel bulunuyor. Böylece gönderilerin aksama ihtimali en aza indirgenmiş oluyor.

Tüm moto kurye personelinin aracında takip sistemi ve merkezle bağlantılı sistemler bulunuyor. Böylece merkezden anlık olarak gönderinin durumunu takip edebiliyoruz. Ayrıca merkezde, gönderi ile ilgili müşterilerin de bilgi sahibi olabilmesi için etkili bir sistem oluşturduk.

Sipariş bilgilerini eksiksiz olarak alabilmek için müşteriden gelen tüm bilgileri kaydediyoruz. Kaydettiğimiz bu bilgileri yine eksiksiz olarak moto kurye personeline iletiyoruz.

Pera Kurye Kurumsal İlkeler

Her kurumsal firmada olduğu gibi firmamızda sıkı sıkıya uyduğumuz ilkeler ve kurallar var. En öncecilikle kuralımız, müşteri memnuniyetidir. Tüm sistemimizi ve kullandığımız teknolojiyi öncelikle bu kurala göre oluşturduk.

İkinci kural ise personelin en iyisi olması. Çünkü ne kadar teknolojik cihaz kullansak da, işimizin çoğunluğu insandır. İnsan faktörü bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden personelimizin düzenli olarak eğitim almasını sağlıyoruz.

Gebze Kurye

Mesela trafikte dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili eğitim veriyoruz. Ya da hızlı ve güvenli paket teslimatı hakkındaki bilgileri onlara aktarıyoruz.

Gebze organize sanayi motorlu kurye firması Pera Kurye disiplinli çalışmaya da önem veriyor. Bu ilke sayesinde bugüne kadar yaptığımız her işi başarıya ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz.

Kurumsal firma sorumluluklarını tümüyle yerine getiriyoruz.

Her türlü gönderileriniz Gebze Kurye ile güvende!

Pera Kurye

Gebze organize sanayi motorlu kurye
Motorlu kurye
Normal kurye
Moto kurye
Kurumsal firma