Göktürk Kurye | Göktürk Moto Kurye (0212) 210 5557

Göktürk Moto Kurye
(0212) 210 5557


Göktürk moto kurye

Moto Kurye mi arıyorsunuz? Artık aramayın!.. Bizimle çalışarak tahmin ettiğinizden fazlasını kazanırsınız. Göktürk kurye ile çalışarak, firmanız için ekonomik ve hızlı kurye hizmetini garanti ediyoruz. Acil kurye hizmeti ile işinizde gerçek bir fark yaratmak istiyoruz.


Acil Kurye'ye mi ihtiyacınız var? Ekspres kurye ile bir saat içinde teslimat garantisi veriyoruz. Herhangi bir kaynaktan hizmet almak yerine, tecrübelerimiz doğrultusunda hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Göktürk kurye'nin kanıtlanmış hızlı teslimat sisteminden memnun kalacaksınız.


Göktürk Kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personelini de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğumuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını bilen personelimiz, gerektiğinde teknolojik imkanları da kullanarak teslimat hizmetlerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü emaneti aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personelimiz, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemiştir.
Göktürk Kurye, işine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personeli ile aldığı önlemlerle hata payını kabul edilebilir düzeye indirgemiş ve taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilerek, aksamaya mahal verecek risklerin minumum düzeye indirgemek için gerekli uygulamaları yapmaktadır.
Göktürk Kurye firması İstanbul genelinde , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir.
Kurye personeli, telsiz/telefon donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Acil Kurye ihtiyacı olduğu zaman kurye merkezimiz en yakın ekibimizi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.


Kurye hizmetini bireysel ve kurumsal firmalar ile şahıslara verilmektedir.Göktürk Kurye'de moto kurye fiyatları oldukça ekonomiktir. Göktürk Kurye ...


PeraKurye

Hasan Peker2 min ago

Göktürk merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.