Gümrük Kurye (0212) 210 5557 | Gümrük Moto Kurye (0216) 442 12 41

Gümrük Kurye Hizmeti
(0212) 210 5557Gümrük Moto Kurye

Gümrük Moto Kurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Gümrük Kurye


PeraKurye firması gümrük firmalarına hertürlü beyanname, uygunluk belgesi, kontrol belgesi, ordino, atr, konşimento ve antrepo işlemlerini daha kısa sürede tamamlanarak ulaştırılması için bünyeside uzman bir ekip bir araya getirerek daha hızlı hizmet vermeyi başarmıştır. İthalat ya da ihracat yapan firmalara hizmet veren gümrükleme firmalarının yoğun iş temposuna sağlayan ve gümrük şirketlerinin işleyişi üzerine eğitim alan motokuryemiz görevlendirilir.

Motorlu kurye tarafınıza yönlendirilerek yapılmasını istediğiniz işlerinizi sizin yerinize halleder ve gitmesini istediğiniz yere götürürler, isim imza karşılığında evraklarınızın teslimatını gerçekleştirirler. Gümrük Kurye Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde tek yapmanız gereken kuryepera web sayfamızdan ulaşmaktır. Gümrük Kurye Hizmeti ücretlendirmelerimiz gönderdiğiniz yer ve nokta sayısına göre ücretlendirilir.

Yapacağınız gönderileriniz isteğiniz doğrultusunda işin akışına göre devam ettirilerek işleriniz gün içinde çözülmesi için bu konu ve sistemde bilgi sahibi moto kurye personelimiz yönlendirilerek yapmış oldurduğunuz işlemler ve süreye göre iş bitiminde ödeme hesaplanır ve tarafınıza bildirilir. Sizlerin isteği doğrultsunda yapılacak işler için harcanan süre ücretlendirilmesi ilk 5 dakika sonrası her daika başına 1 tl olarak hesaplanmaktadır. Bekleme ücretiniz haricinde size verilen ücret ve bekleme ücreti birleştirilerek toplam tutar tarafınızdan tahsis edilmektedir.

Gümrük Kurye hizmetilerimiz yada diğer hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan her şey için bizim ile iletişime geçin. Çağrı merkezi personellerimiz günün her saatinde sizlere bilgi vererek işlerinizin zamanında halledilmesini sağlamaktadır. 20 Yıllık kurye’lik tecrübemiz ile sizlerinde her türlü gönderi işlerinizde ve evrak işlerinizde zamanla olan yarışınızda çözüm ortağınız oluyoruz. Sizleride aramızda görmekten ve ailemize katılmanızdan mutluluk duyarız

Gümrük Acil Kurye

Hızlı Kurye Sistemi İçin Gümrük Kurye Motorize Ekipler Kurulmuştur

Gümrük Motorlu kurye, en hızlı kurye hizmetini sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Gümrük kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.


Gümrük Motorlu Kurye

Kurye firması Gümrük' te , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.


PERA kurye Gümrük'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Gümrük Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Arabalı Kurye Hizmeti
Gümrük Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Express Motorlu Kurye Hizmeti
Gümrük Yaya Kurye Hizmeti
Gümrük Gece Motorlu Kurye Hizmeti


Pera MotoKurye

Hasan Peker2 min ago

Marmara bölgesi gümrükleri arasında acil kurye hizmeti vermekteyiz.