İkitellii Kurye
(0212) 210 5557


İkitellii Kurye

İstanbul içersinde bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 150-210 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

İkitellii Ekonomik Kurye Mesai saatleri dahilinde İstanbul içi Geniş vakitli teslimat türüdür.
İkitellii Ekspres Kuryeİstanbul içersinde bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 45-60 dk arasında istenilen adresten alınarak belirtilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.
Standart Motorlu Kurye Kargo teslim alımından itibaren 3-5 saat
İkitellii Arabalı Kurye İstanbul içersinde bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini semte göre 150-210 dk arasında istenilen adresten alınarak belirtilen adrese araç ile teslim edilen gönderi şeklidir.

İkitellii Moto Kurye

İstanbul gibi büyük bir şehrin kurye ihtiyacı açısından yüksek talep barındırması son derece doğaldır. Şehrin nüfusunu ve iş hacmini düşünüldüğünde, taşınacak evrak ve paket sayısının ne kadar çok olabileceği aşikardır. Bu noktada tüm İstanbul için olduğu gibi İkitellii kurye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vaktinde ve güvenli bir biçimde yaptığımız teslimatlarla sizlere profesyonel bir destek sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmaktayız. Birçok firma ve işletmenin mevcut olduğu İstanbul, taşınacak ve teslim edilecek bilgi, belge ve malzeme sayısının, dolayısıyla kargo trafiğinin oldukça fazla olduğu bir şehirdir. Bu yüzden hızlı taşımacılığa duyulan ihtiyaç da diğer bölgelerle kıyaslandığında oldukça fazladır.

İkitellii Moto Kurye


Bu doğrultuda sizlere İkitellii kurye olarak ihtiyaçlarınız için kapsamlı ve hızlı bir çözüm vadetmekteyiz. Olabildiğince kısa sürede ulaştırılması gereken kargolarınız için sağladığımız hizmet, hız ve güvenilirliği odak noktasına almaktadır. Her çeşit bireysel ya da kurumsal paketlerinizi maksimum hız, sağlıklı iletişim ve uygun maliyet ilkelerimizle, ulaştırılması gereken adreslere taşımaktayız. Sizlere en hızlı ve en doğru hizmeti vermek için sağlıklı bir iletişime ve yapacağınız geri dönüşlere büyük önem vermekteyiz. Aynı zamanda, özenle seçtiğimiz işine önem veren personellerimiz ve araçlarımızda aldığımız önlemlerle istenmedik bir problemle karşılaşma ihtimalini en aza indirmiş bulunmaktayız. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.


İkitellii Kurye Hizmetleri

İstanbul’un zorlu trafiğini sizler için aşan kurye hizmetlerimizle lojistik ihtiyaçlarınızı maksimum hızda karşılıyoruz. Sizlerden aldığımız kargoları güvenli ve korunaklı paketlerle ulaşmasını istediğiniz adrese hiçbir zarar gelmeden taşıyoruz. Kurye hizmetlerimizi kullanarak her türlü evrak, yiyecek veya kırılabilir eşyalarınızı güvenle iletmek istediğiniz adreslere gönderebilirsiniz. Trafik ve hava şartları önem arz etmeksizin sürdürdüğümüz hizmet kalitemizdeki devamlılıkla sizi, paketlerinizin sağlığı hakkında taşıyabileceğiniz bütün endişelerden kurtarıyoruz. Firmamızla iş birliği yaparak hizmetlerimizden yararlanmak için sayfamızdaki iletişim kanallarından yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz, fiyatlarımız ve sormak istediğiniz konular hakkında detaylı bilgi almak için aynı iletişim kanallarını kullanarak müşteri temsilcilerimizle bağlantı kurabilirsiniz.

İstanbul kurye ve taşımacılık alanındaki tüm ihtiyaca rağmen profesyonel anlamda bir kurye desteğinde eksiklik yaşamaktadır. Bu anlamda pek çok insanın sıklıkla teslim sırasında yaşanan sıkıntılar nedeniyle kurye desteği almaktan çekindiğini bile gözlemlemek mümkündür. Ancak ekibimizin bu noktada son derece işine saygılı ve profesyonel bir biçimde hareket ettiğini vurgulamak isteriz. Buna ek olarak firmamızın organizasyon açısından da tüm teslimat sürecinde titiz davrandığından emin olabilirsiniz. Sizlere en ideal hizmeti vermek adına sürecin her aşamasında dikkatli bir biçimde ilerlemekteyiz. Ayrıca kurye ve taşımacılıkta hızın anahtar öneme sahip olduğunun da ekip olarak bilincindeyiz. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımız sizin için en hızlı çözümü üretmek adına özverili bir biçimde çalışmaktadır. Bu anlamda sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı hedeflediğimizi vurgulamak gerekir. Buna paralel olarak İkitellii kurye hizmetlerinde şu ilkelere daima sadık kalmaktayız:

  • * Hizmetlerimizin odağında her zaman hızlı ve güvenilir bir teslimat düşüncesi yer almaktadır. Gerek organizasyon gerekse de teslim sürecinde buna uygun hareket etmekteyiz.

  • * Firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına işine saygı duyan tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti bir yaklaşımdan asla ödün vermeyiz.

  • *Fiyat politikamızla da sizlerin hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz. Bu anlamda gerek kurumsal gerek bireysel kurye ihtiyaçlarınızda en ideal ve bütçe dostu çözümleri üretmekteyiz.

  • * Firma olarak sektördeki yenilikleri sürekli takip etmekteyiz. Böylelikle sizlere hizmet sunarken daima güncel teknolojiler ve ekipmanlar kullanmaktayız.

İkitellii Motor Kurye

İkitellii Motor Kurye

İkitellii motor kurye hizmetleri kapsamında sizlere hızlı ve güvenilir bir lojistik destek sağlamaktayız. İstanbul trafiği söz konusu olduğunda standart araçlarla zamanında teslimat oldukça güç bir hal alabilmektedir. Ancak bu noktada motorsiklet desteğiyle çok daha hızlı bir ulaşım imkanı mevcuttur. Özellikle acil yetiştirmeniz gereken evrak ve paketlerinizde motor kurye desteğimizden yararlanarak yüksek bir verimlilik elde edebilirsiniz. Bu noktada motor kurye personellerimizin hızlı bir teslimata ihtiyaç duyduğunuzun bilincinde olduğunu vurgulamak isteriz. Bu doğrultuda personellerimiz sizler için en ideal ve hızlı çözümü vadetmektedir. Motor kurye desteği için bizimle irtibata geçtiğinizde adresinize en yakın personelimizi size yönlendiririz. Bu sayede hiçbir şekilde vakit kaybetmeden teslimat aşamasına geçmemiz mümkün olmaktadır.

İkitellii Moto Kurye

İstanbul’un aşması zor trafiğinden sıyrılmak için İkitellii moto kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tecrübeli moto kurye İstanbul trafiğini aşarak sizler için en hızlı çözümü sağlamaktadır. Gerek şehir içi gerekse de şehir dışı moto kurye desteği için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle temasa geçmenizin akabinde en yakın moto kuryemiz adresinize gelerek ilgili kargoyu almaktadır. Hemen ardından yola çıkarak hızlı bir biçimde teslimatı gerçekleştirmekte ve süreç içerinde sizi bilgilendirmektedir. Bu noktada araçlarımızı GPS ve harita uygulamaları aracılığıyla takip ettiğimizi de vurgulamak isteriz. Dolayısıyla kargonuzun durumu ve tahmini varış süresi hakkında bize ulaşarak daima bilgi alabilirsiniz. Sizlere standartları aşan bir hizmet sunmayı hedefleyen firmamız bu doğrultuda gerek teknik gerekse de idari olarak kusursuz bir organizasyona sahiptir.

İkitellii Araç Kurye

İkitellii Araç Kurye

Motor kurye hizmetleri her ne kadar daha yüksek bir hız vadetse de daha büyük boyutlardaki kargolar için uygun değildir. Ancak firmamızın geniş kapsamlı hizmetleri arasında profesyonel araç kurye desteği de yer almaktadır. Bu doğrultuda daha büyük ebatlar ve ağırlıklara sahip kargolarınızı güvenle istediğiniz noktaya taşıyabilmekteyiz. İstanbul’un her noktasında olduğu gibi İkitellii araç kurye ihtiyaçlarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden adresinize ulaşan personellerimiz kargonuzu sizden alarak hemen yola koyulmaktadır. Araç kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaramızı kullanarak bizi arayabilirsiniz.

İkitellii Acil Kurye

İstanbul’un her noktasında sizlere geleneksel taşımacılığın dışına taşan bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Bu anlamda İkitellii acil kurye desteğimizle de 7 gün 24 saat yanınızda olduğumuzu vurgulamak isteriz. Anlık rezervasyonla yararlanabileceğiniz acil kurye hizmetlerimiz güvenli ve daha hızlı bir taşımaya odaklıdır. Ancak bu noktada standart moto kurye hizmetlerine farklı fiyatlandırmaların söz konusu olabileceğini belirtmek gerekir. Standart bir kargo hizmetiyle zamanında ulaşmayacağını düşündüğünüz kargolarınız için acil kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız sizler için en hızlı ve standartların üstünde bir performans vadetmektedir.

İkitellii Gece Kurye

Sizlere sunduğumuz profesyonel kurye desteği yalnızca mesai saatleriyle sınırlı değildir. Mesai saatleri dışında da doğabilecek tüm kurye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi İkitellii gece kurye hizmetlerimizle de 7 gün 24 saat profesyonel bir destek sunmaktayız. Daha fazla bilgi almak için sayfamızı inceleyebilir ya da sayfamızda yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

İkitellii Kurye Telefonu

İkitellii Kurye Telefonu

Telefon numaramız ve diğer tüm iletişim bilgilerimiz sayfamızda yer almaktadır. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir, aynı zamanda kurye rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Arama opsiyonunun dışında WhatsApp üzerinden yazarak da bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz 7 gün 24 saat taleplerinizi yanıtlamaktadır. İkitellii ve İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde kaliteli ve güvenilir bir kurye desteği için kesintisiz bir hizmet sunmaktayız.

İkitellii Kurye Fiyatları

İkitellii kurye fiyatları, hizmet kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda kuryecilik hizmeti talep edeceğiniz eşyalarınız ve hizmet türü fiyatlarda belirleyici unsurdur. Sitemizdeki iletişim bilgilerinden tarafımıza ulaşarak, hizmetler ve kurye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat...

Hasan Peker-

İkitellii şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Pera Kurye İstanbul'da motokurye çözüm ortağınız.

İkitelli Moto kurye

İkitelli moto kurye, işletmeler ve bireyler için hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlayan, İstanbul'da tanınmış bir kurye hizmetidir. "Her zaman zamanında" sloganları, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için olağanüstü hizmet ve profesyonellik taahhütlerini ifade eder. Bu yazıda İkitelli moto kurye'nin geçmişi, hizmetleri, avantajları, eleştirileri ve genel değerlendirmesi incelenecektir.

İkitelli moto kurye 2013 yılında faaliyetlerine başladı ve o zamandan beri hız, doğruluk ve kaliteli müşteri hizmetlerine odaklanarak İstanbul'un lider kurye hizmeti haline geldi. Deneyimli ve yetenekli kuryelerden oluşan ekipleri, hızlı seyahat ve hızlı teslimat hizmeti sağlayan motosikletlerle donatılmıştır. Şirket, sorunsuz bir teslimat deneyimi yaratarak rekabetçi fiyatlar, esnek hizmet ve gerçek zamanlı takip teknolojisi sağlamaya kendini adamıştır.

İkitelli moto kurye, düzenli ve ekspres teslimat, kargo teslimatı, uluslararası nakliye ve yasal belge teslimatı dahil olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ekspres teslimat seçeneği, İstanbul şehir sınırları içinde bir saat içinde teslimat vaat ederek, onları acil belge ve kalem transferleri için popüler bir seçenek haline getiriyor. Şirketin verimli teslimat taahhüdü, gerçek zamanlı GPS izleme teknolojisiyle birleştiğinde, müşterilere teslimat süreçlerinde gönül rahatlığı ve şeffaflık sağlar.

İkitelli moto kurye, avantajlarına rağmen, müşterilerin teslimat durumundan haberdar olmadığı veya teslimatta gecikme olduğu bazı durumlarda iletişim eksikliği nedeniyle eleştirilere maruz kaldı. Bazı müşteriler paket teslimatları için gerekenden fazlasını ödediklerini düşündükleri için fiyatlandırmada tekdüzelik olmaması da bir endişe kaynağıdır. Şirket, o zamandan beri iletişim kanallarını iyileştirerek ve rekabetçi fiyatlandırma modelleri sunarak müşterilerinin endişelerine yanıt verdi.

Sonuç olarak İkitelli moto kurye, rekabetçi fiyatlandırma ve esnek hizmet sunan güvenilir ve verimli bir kurye hizmetidir. Hız ve doğruluğa olan bağlılıkları, her seferinde zamanında teslimat sözü vererek üstün müşteri hizmeti sunar. Faaliyetleri bir miktar muhalefetle karşılaşsak da, İkitelli motokurye hatalarından ders alma ve hizmetlerini iyileştirme becerisini gösteren bir firmayız. Gerçekten de, İkitelli moto kurye daha fazlasını sunar, memnuniyet sağlarlar.

İkitelli Kurye S.S.S


İkitelli Kurye Kimdir?

İkitelli Kurye, bölgesel olarak hizmet vermek amacıyla Pera Kurye Hizmetleri çatısı altında kurulan ve gerektiğinde İstanbul genelinde de hizmet veren bir motokurye şubesidir.

Lojistik konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda (0212) 210 55 57 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz, ayrıca (0546) 696 21 40 numaralı whatsapp hattımızdan ya da kuryepera@gmail.com e-posta adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

İkitelli Kurye ne Taşır?

İkitelli Kurye, Resmi makamlarca taşınması yasaklanmamış olan her türlü emtiayı taşımaktadır

İkitelli Moto kurye profesyonel bir kadroya sahiptir. Tecrübeli İkitelli şube çalışanlarımız İstanbul’u çevre illeri çok iyi tanır ve gönderilerinizi adreslerine ulaştırmak için çeşitli hizmet seviyeleri arasından yaptığınız seçime göre ulaştırırlar.