İstinye Kurye | İstinye Moto Kurye (0212) 210 5557

İstinye Moto Kurye Hizmeti
(0212) 210 55 57


İstinye Moto Kurye

İstinye Moto Kurye İstanbul içi kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 212 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

İstinye Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmeti vermektedir. İstinye moto Kurye, motorlu kurye hizmeti veren Pera kurye'nin alt şubesi olan ticari bir kuruluştur. Şubemize, merkez ofis numaramız olan 0 216 442 1241 numaralı telefonu arayarak ulaşabildiğiniz gibi (0212) 210 5557 numaralı telefonumuzdan direkt irtibat sağlayabilirsiniz.
İstinye Moto kurye'ye mesai saatleri içersinde (0212) 210 5557 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz..
İstinye kurye çalışma saatleri hafta içi saat 08:00 - 18:00 arası ve Cumartesi günleri saat 08:00 - 17:00 arasıdır. Ayrıca çalışma saatleri içinde İstinye kurye müşteri hizmetlerini arayarak kurye takibi, kurye ücret bilgisi, kurye çağırma ve kuryeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için İstinye kurye resmi websitesi olan www.kuryepera.com/istinye_kurye.html sitesini ziyaret edin.
İstinye ilçesi, İstanbul ilinin en büyük ilçelerinden Sarıyer ilçesine bağlı olan ve son dönemde gelişimini hızla artıran bir mahalledir. İlçede yerleşik olan halkın yanı sıra ulusal ve uluslar arası firmaların yer alması ile plazaların hızla yükseldiği bir mahalledir

İstinye Kurye Hizmet Sistemi

İstinye Moto Kurye firmasını arayarak İstanbul genelinde mesai saatleri içinde ve sonrasında nöbetçi kurye sistemi ile çalışan bizlere ulaşabilirsiniz.
Pera Kurye’nin çağrı merkezine yapmış olduğunuz moto kurye isteğiniz ile çalışmaya başlıyoruz ve isteğinize uygun gönderi şekline göre verilen sürelerde kurye çalışanımızı adresinize yönlendirerek gönderilerinizi alıyoruz ya da istanbulun her hangi bir ilçesinden gelmesini istediğiniz gönderilerinizi alınmasını sağlayarak tarafınıza ulaştırıyoruz. İstinye ilçesinden göndermek istediğiniz veya İstinyendaki iş yerinize ya da ev adresinize gelmesini istediğiniz gönderileriniz evrak, koli, paket, kimlik, pasaport, anahtar, zarf vb önemli olan ve matbu şeklinde ulaştırılması gereken tüm özel gönderileriniz için KuryePera'nın iletişim numaralarından bizleri ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

İstinye Motorlu Kurye Hizmet Şartları

İstinye Kurye gönderi şartları; Pera Kurye' nin sunmuş olduğu moto kurye hizmetinde müşterilerimizin firmamız üzerinden yapmış oldukları tüm gönderiler güvencesi kapsamında ulaştırılmaktadır. İstemiş olduğunuz acil yada normal gönderimine uygun kurye personelimiz evrağınızın alınacağı adrese yönlendirilir ve teslimat formu düzenlenerek teslim alınarak gideceği adrese ulaştırıır, kurye personelimizin düzenlemiş olduğu makbuzun bir nüshası evrağın alındığı kişiye teslim edilir diğer nüshası ise firmamızın arşivinde saklanır.

İstinye'den yapmış olduğunuz normal gönderi seçeneğiniz de istanbul içi bölgelerde ortalama 3 ila 3.5 saat içerisinde alınıp teslim edilir, acil gönderi seçeneği ile yapılan gönderiler ise istanbul içi bölgelerinde toplam da 1.5 saat içerisinde alınıp gideceği adrese teslim edilir. Ekspres Kurye gönderisi normal kurye gönderisininde iki katı ücret tarifesi uygulanır ve kurye geldiğinde evrağınız hazır olmadığı taktirde kurye personelinin bekletilmesi doğrultusunda extra olarak bekleme ücreti de tarafinize yansıtılır.

Moto Kurye İstinye

İstanbul’un semtleri arasında saatler içinde gönderi teslimatı yapmakta olan peraKurye, profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Emanet aldıkları gönderileri vaktinde ve hızlıca teslim etmek için gerekli önlemleri alan kuryeler zamanında teslimat gerçekleştirmektedirler. Merak ettiklerinizi (0212) 210 55 57 numaramızı arayarak bilgi alabilir ve ihtiyaç halnde kurye isteyebilirsiniz.

İstinye Motorlu Kurye

2013 yılından bugüne çalışanlarımız ile birlikte firmamız, sorunsuz ulaşım araçları ve güncel teknoliji ile çalışmaktadır. İstinye motorlu kurye şubemizde saha elemanlarımız kuryeler, İstanbul’un herhangi bir semtinde ki adresinize gelerek gönderilerinizi teslim alır ve teslimat adresine götürür.

Firmamız, kuryenizin ne durumda olduğunu sizlere talebiniz doğrultusunda iletecektir. Acil kurye'den yararlanmak için bizimle iletişim kurarak, motorlu kurye hizmetimizden yararlanabilir, saatler içinde gönderi yapabilirsiniz.

peraKurye İstinye'de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
İstinye Motorlu Kurye Hizmeti
İstinye Arabalı Kurye Hizmeti
İstinye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
İstinye Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
İstinye Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti

İstinye semtimiz Sarıyer ilçemizde yer almaktadır. Diğer mahallelerden bazıları;


İstinye mahallesinden tüm İstanbul'a moto kurye hizmeti

Pera Kurye

İstinye Kurye şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

(0212) 210 55 57