İstoç Kurye | İstoç Moto Kurye (0212) 210 5557

İstoç Moto Kurye
(0212) 210 5557

İstoç Kurye

İstoç Moto Kurye İstanbul geneli motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 212 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.
İstoç kurye ayrıca İkitelli, başakşehir, güneşli v.b. yerlerdeki yeni şubeleri ile hizmet hızını artırıcı çözümler üretmektedir.

İstoç Kurye, Tem oto yolunda milliyet binasinin arka tarafinda kalan, her turlu nesneyi bulabileceginiz istanbulun en buyuk toptancilar çarşısıdır. Bir Motorlu Kurye şirketi olan KuryePERA, İstoç kurye şubesi ile toptancılar çarşısına özel bir şubeyi faaliyete geçirmiştir.
Sizlerle aynı çarşı içersinde yer alan şubemizden Moto Kurye hizmeti almak için her zaman ki gibi 0 212 617 7060 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabildiğiniz gibi ayrıca da www.kuryepera.com adresinden sitemizi inceleyebilir ve o an ki ihtiyacınıza en uygun olan kurye hizmetini seçerek siparişinizi geçebilirsiniz.
Kuryepera İstoç kurye şubesi ile olarak Çarşıda yerleşik bulunan esnafın motokurye ihtiyaçlarının çözümüne yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktadır. Motokurye ihtiyacı hasıl olduğunda (0212) 210 5557 numaralı telefondan ulaşılır ise sizlere işinizin aciliyet durumuna göre normal ya da acil olarak gelen motorlu kurye, gönderinizi sizlerden teslim alır ve belirtilen adrese ulaştırır.
Evrak dağıtım sektöründe kuryepera İstoç kurye şubesiyle esnafımıza, hizmetlerini kaliteli ve güvenli olarak sunmasının yanında uygun bir fiyat politikasınıda uygulamaktadır.
Yoğun bir motokurye ihtiyacı bulunan İstoç'ta kuryePERA aşağıdaki hizmetlerivermektedir.

kuryePERA İstoç Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Arabalı Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Express Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Yaya Hizmeti
Pera kurye İstoç Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

İstoç merkezli şubemiz ile İstanbul geneline motokurye hizmeti vermekteyiz.