İstanbul Motorlu Kurye (0212) 210 5557 İstanbul Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • (0212) 210 55 57

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Motorlu Kurye

Pera Kurye İstanbul içine ve dışına göndermek istediğiniz paketleri zamanında ulaştırıyor.

Ulaşmasını istediğiniz kargo ya da paketlerinizi ya da almanız gereken teslimatları, birkaç seçenek dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Pera Kurye İmzalı Dağıtım

Günümüzde birçok kişi kargo firmalarını kullanmaktadır. Birçok gönderi, kargo firmaları tarafından firmalarına teslim edilmektedir. Ancak son zamanlarda kargo firmalarının paketleri geç teslim etmesi, paketin içindeki ürünlerin zarar görmesinden dolayı, firma ile müşteri arasında yaşanan anlaşmazlık gibi olumsuz durumlardan dolayı, kurye firmaları gündeme gelmiştir.

İstanbul kurye firması olarak, taşıdığımız kargoları güvenli bir şekilde teslim etmemiz ve hıza verdiğimiz önem nedeniyle, gün geçtikçe daha çok kişiye hizmet vermeye başladık. Paketlerin güvenliği açısından imzalı dağıtım sistemini benimsedik. Sizlere imzalı dağıtım sistemimizden kısaca bahsetmek istiyoruz

Teslim aldığınız ya da teslim edilmesini istediğiniz paketler için oluşturduğumuz formları kullanıyoruz. Bu formlarda alıcı ve gönderici bilgileri ve imzaları yer alıyor. Paketin 3. Şahısların eline geçmesini önlemek amacıyla, teslim aldığımız ya da teslim ettiğimiz kişilerin kimlik bilgilerini ve imzalarını alıyoruz. Eğer paket teslimini başkası yapıyorsa ya da paketi alması gereken kişinin yerine paketi başka birisi teslim alacaksa, imza karşılığında teslim işlemini gerçekleştiriyoruz.

Böylece, paketin güvenliği en üst düzeyde sağlanmış oluyor. Kurye hizmeti alacağınız zaman, imzalı dağıtım seçeneğini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Pera Kurye İmzasız Dağıtım

Bazı müşterilerimiz ise imzasız dağıtım seçeneğini tercih etmektedir. Bu teslimat türünde yine güvenlik söz konusudur. Ancak imzalı dağıtımda olduğu gibi değildir.

İmzasız dağıtım kurye hizmetlerinde, teslimi yapılacak paket, posta kutusuna ya da kapıya bırakılabilir. Paketin teslim edildiğini teyit etmek amacıyla da, elektrik ya da su abone numarası alınır. Böylece paketin teslim edildiği doğrulanmış olur.

Arabalı Kurye

İstanbul kurye belirlenen zaman aralıkları dahilinde oluşturduğumuz sistemle toplu gönderileri hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Paketlerinizi Nasıl Teslim Ediyoruz?

İmzalı ya da imzasız ya da kimlik şartlı dağıtım hizmetlerinde, tüm paketlerinizi kendi oluşturduğumuz bir sistem dahilinde teslim ediyoruz.

Bizim için önemli olan paketlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilmesidir. Gerek arabalı kurye olsun, gerekse motorlu kurye hizmeti, tüm ulaştırma araçlarında hizmet veren personelimizle, bir merkez üzerinden sürekli bağlantı halindeyiz. Yani paketlerin teslimat aşamalarının tümünde kontrolü sağlıyoruz.

Pera Kurye firması olarak hız ve güvenlik bizim için birinci derecede önemlidir. Hızlı olabilirsiniz, fakat gönderileri güvenli bir biçimde teslim etmedikten sonra, hızın bir anlamı kalmıyor.

Gerek motorlu kurye, gerekse toplu dağıtım işlemlerinde sistemli çalışmak oldukça önemlidir. Eğer sistemli çalışmazsanız, gönderileri karıştırabilir, yanlış adreslere gitmesine neden olabilirsiniz.

Her türlü gönderileriniz bizimle güvende!

Pera Kurye

İstanbul Motorlu kurye
Motorlu kurye
Normal kurye
İstanbul araçlı kurye
Kurye İstanbul
imzalı Dağıtım
İmzasız Dağıtım
Kimlik Şartlı Dağıtım