Kurye Pera (0212) 210 5557 | Moto Kurye (0216) 442 12 41

İstanbul Motokurye Hizmeti
(0212) 210 55 57İstanbul Moto Kurye

İstanbul şubemiz İstanbul içi motokurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kurye

İstanbul kurye , ofisi ile kuryePERA İstanbul organize bölgesi ve çevresinde bulunan bireysel ve kurumsal müşterilerine vermiş olduğu Motorlu Kurye hizmetini daha uygun şartlarda sunabilmektedir. İstanbul Motorlu Kurye saha elemanlarının yani moto kurye çalışanları bu sayede daha hızlı bir hizmet verebilmektedir. Böylece malum İstanbul trafiğinde rakiplerine oranla bir avataj elde etmiştir. Firmanız PERA Kurye sizlere vermiş olduğu hizmetin kalitesini artırıcı çözümler sunmaya devam edecektir. İstanbul Motorlu Kurye'ye (0212) 210 5557 numaralı telefonumuzdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz kuryePERA firması sizlere motorize dağıtım ağıyla her türlü ihtiyacınıza İstanbul kurye şubesi ile yanıt vermektedir.


İstanbul Acil Kurye

Hızlı Kurye Sistemi İçin İstanbul'da Motorize Ekipler Kurulmuştur

İstanbul Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. İstanbul kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.


İstanbul Motorlu Kurye

PeraKurye firması İstanbul' nda , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.


İstanbul, Güzel İstanbul'umuzun batısında ki, Küçükçekmece sınırları içeresinde yer alan semt. 1980'lerin başında Eminönü ve Karaköy gibi semtlerde bulunan imalatcı ve sanayi sektörlerini şehir dışına taşımak için art arda başlayan İstanbul Organize Sanayi Bölgesinde yer alan imalatcı siteleri ve İstoç ile 20 sene içinde çok büyük bir değişme göstermiştir
kuryePERA İstanbul'nda aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Arabalı Kurye Hizmeti
İstanbul Acil Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Express Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Gece Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

İstanbul merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.