Acil Moto Kurye | Avrupa Yakası | PeraKurye (0212) 210 5557
  • Hasan Peker
  • (0212) 210 55 57

Motor Kurye Avrupa Yakası

Motorlu Kurye

Motor kurye Avrupa Yakası olarak İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize göre en iyi hizmet, hızlı ve güvenilir olandır. Ancak bizim hizmet tanımımız daha geniş ve ayrıntılı kavramları içeriyor.

Motorlu Kurye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Moto kurye firmasının güvenilir ve hızlı olması gerektiğinden bahsetmiştik. aslında biz bu iki kavramı önemli olduğu için sürekli vurguluyoruz. Onun dışında, motorlu kurye firması seçerken nelere dikkat etmeniz gerekir, biraz bundan bahsetmek istiyoruz. Böylece hizmet alırken firma seçiminde sizlere güzel bir rehber olacaktır.

  • 1 - Firma müşterilerine fatura kesebilmelidir. Çünkü fatura demek, kayıtlı demektir ve kurumsal demektir. Müşterilerin sorunlarını çözmek zorunda demektir.

  • 2 - İletişim aracı olarak yalnızca cep telefonu kullanan firmalar güvenilir değildir. Zaten fatura kesemiyordur ve taşıdığı eşyanın sorumluluğunu almıyordur. Bu yüzden internet üzerinden firma araştırması yaparken, sabit numarası olmasına ve özellikle Mernis numarası olmasına dikkat edin.

  • 3 - İyi bir moto kurye firması müşterilerine 7/24 destek verendir. Özellikle kurye sektöründe 24 saat hizmet verme esastır. Paket teslimatı yapıldıktan sonra, müşterilerin soruları ya da sorunları olabilir ve firma ile bu gibi konularda görüşmek isteyebilir.

  • 4 - Profesyonel kurye firmaları müşteri odaklı çalışır. Bahane üretmezler ve çözüm üretirler. Bu anlayışta olmayan firmalar ise genellikle müşteride hata bulmaya çalışırlar ve kendilerinin haklı olduğunu sürekli olarak vurgulamaya çalışırlar. Hangi firma sizce daha iyi?

  • 5 - Hızlı ve dikkatlidir. Söz verdiği zamanda paketlerinizi size ulaştırır ve sorunsuz ulaştırır.

  • 6 - Köklü ve tecrübelidir. Müşteri psikolojisinden ve İstanbul’un dilinden anlar.

Motor Kurye

Moto Kurye Neden Gereklidir?

Araç trafiğinin yoğun olduğu şehirlerde, paket teslimatı otomobil ile gerçekleştirilemez. Mutlaka gecikme yaşanır. Ayrıca maliyetlidir.

Moto kurye ile eşya teslimatında ise gecikme yaşanmaz. Çünkü motosiklet yapısı itibariyle büyük küçük her aracın arasından geçer ve trafiğe yakalanmaz. Otomobillerin sığamadığı alternatif ara sokakları kullanabilir.

Bu yüzden acil moto kurye hizmeti adını almıştır.

Acil Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Acil moto kurye hizmeti, teslimat süresi en fazla 30 dakika olan teslimat türüdür.

Pera Kurye2 min ago

Motor kurye Avrupa yakası
Moto kurye
Acil moto kurye
Acil kurye