• Hasan Peker
  • (0212) 210 55 57

Pera Kurye İstanbul

İstanbul Motorlu Kurye

Kurye İstanbul… Pera Kurye firması olarak İstanbul ilinin her yerindeyiz. İstanbul’un neresinden ararsanız arayın, kısa sürede teslim edilecek paketlerinizi almaya geliyoruz. Ya da beklediğiniz paketleri size teslim ediyoruz.

Kurye İstanbul İçi Hizmetlerimiz

İstanbul genelinde kurye hizmeti veren birçok firma var. Bu firmalardan birçoğu da genelde paket servisi yapıyorlar. Ya da kredi kartı ve diğer evrakların dağıtımını yapan yaya kuryeler var.

Pera Kurye firması olarak biz ise motosiklet ya da arabayla teslim edilecek kurye hizmeti sağlıyoruz. Kurye İstanbul içi hizmetlerimiz arasında, paket servisi hariç tüm gönderi türlerinin teslimini bulabilirsiniz.

Hızlı teslimat yapabilmek için müşterilerimizden gereken bilgilerin tamamını almaya çalışıyoruz. Hızlı düşünüyor ve karar veriyoruz. Aldığımız bilgileri hızlıca analiz ediyoruz. Gönderinin ağırlığı ve sayısına göre motosikletle mi yoksa arabayla mı teslim edileceğine karar veriyoruz. Ayrıca hedef adrese gidebilecek en kısa güzergahı belirliyoruz. Trafik ve hava durumunu kontrol ediyoruz. Çünkü her iki faktörde gönderilerin zamanında teslimini risk altına sokuyor.

İstanbul Kurye Hizmeti

Hızlı ve güvenli İstanbul kurye hizmeti sağlıyoruz. İstanbul’un bir ucunda sevdiğiniz bir insana değerli bir hediye almış olabilirsiniz ve bu hediyenin hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini istiyorsunuz. Siz teslim edemiyorsunuz çünkü yapmanız gereken birçok iş var.

Geç saatlere kadar çalıştınız ve ertesi güne gönderilmesi gereken dünya kadar kargonuz var. Kargoların teslim edilmesi ile ilgili işlerle uğraşsanız bu sefer diğer işler kalacak ve belki de eve hiç gidemeyeceksiniz. Zaten ertesi güne de yetişmeyecek. Ancak en azından büyük bir bölümü tamamlanacak. O zaman kargoların teslimi işiyle siz uğraşmayın. Siz sadece paketlemesini yapın. Gerisini bize bırakın.

Arabalı Kurye

Kurye İstanbul Avrupa

Tabi ki yaya kurye hizmetimiz de var. Teslim edilecek kargonuzun hedef adresi yakınsa, yay kuryelerimizle hızlıca hedefine ulaşmasını sağlıyoruz. Kurye İstanbul Avrupa yakasına da gönderi teslimi yapıyoruz. Zaten merkez ofisimiz Avrupa yakasında yer alıyor.

Ancak Anadolu yakasında yer alan adreslere de teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Tüm gönderileriniz için internet sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Pera Kurye firması olarak hız ve güvenlik bizim için birinci derecede önemlidir. Hızlı olabilirsiniz, fakat gönderileri güvenli bir biçimde teslim etmedikten sonra, hızın bir anlamı kalmıyor.

Gerek motorlu kurye, gerekse toplu dağıtım işlemlerinde sistemli çalışmak oldukça önemlidir. Eğer sistemli çalışmazsanız, gönderileri karıştırabilir, yanlış adreslere gitmesine neden olabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye ile her türlü gönderileriniz güvende!

Pera Kurye

Kurye İstanbul
Kurye İstanbul içi
İstanbul kurye hizmeti
Kurye İstanbul Avrupa
imzalı Dağıtım
Pera kurye

İstanbul Motorlu Kurye (0212) 210 5557 İstanbul Moto Kurye