Moto Kurye | Hemen Kurye | PeraKurye (0212) 210 5557
  • Hasan Peker
  • (0212) 210 55 57

İstanbul’un En Hızlı Moto Kurye Hizmeti

Motorlu Kurye

Aslında Ortadoğu ve Balkanların en hızlı moto kurye hizmeti diye başlamak isterdik, ancak şimdilik yalnızca İstanbul ilinde hizmet veriyoruz.

Nasıl bu kadar hızlı ve güvenilir oluyoruz biliyor musunuz? Yıllardan bu yana verdiğimiz hizmetlerimizden çok şey öğrendik. Kendimize bir sistem oluşturduk. Bu sistemi geliştirdik ve mükemmel hale getirdik.

Moto Kurye Yönetim Sistemi

Özel olarak en iyi yazılım firmalarına hazırlattığımız moto kurye otomasyon sistemi ile her türlü teslimat sürecini kolaylıkla yönetiyoruz.

Tüm bu anlattıklarımızdan yola çıkarak, moto kurye avantajları aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

Moto kurye yönetimi sistemimiz ayrıca, GPS araç takip sistemi ve takip yazılımlarından oluşuyor.

Bünyemizde bulunan tüm motosiklet araçlarında, merkeze bağlı olarak çalışan sistemler bulunuyor. motosiklette bulunan dijital göstergeler ve sistemler sayesinde, eşyaları taşıyan kurye personeli ile her an irtibat halinde kalıyoruz.
Böylece en ufak bir gecikme yaşanmadan ve güvenli bir biçimde sorumluluğumuz altında bulunan paketleri yerlerine ulaştırabiliyoruz.

Dijital Motorlu Kurye Uygulamaları

“Siz neredeyseniz, Kuryeniz de orada!” sloganı ile tüm hizmetlerimizi teknolojiye uyumlu hale getirdik. Yeniliklerimizden en önemlisi, dijital motorlu kurye uygulamasıdır. Dilerseniz bu sistemden kısaca sizlere bahsedelim.

www.kuryepera.com sitesinden bizlere talepte bulunuyorsunuz. Talebiniz sisteme kaydediliyor ve motorize kurye ekiplerine ulaşıyor. Adres bilgilerine istinaden, en yakındaki moto kurye personeli işi üzerine alıyor. Sistemde hangi personelin işi üzerine aldığı görülüyor.

Kurye teslimat işlemini gerçekleştirdikten sonra, merkeze bildiriyor. Personelin yaptığı bildirim, saat ve paket içeriği olarak sistemde yerini alıyor. Böylece hiçbir sorunla karşılaşılmadan, hızlı ve güvenilir bir teslimat işlemi gerçekleştirilmiş oluyor.

Kurye APP Nedir? Nasıl Kullanılır?

Motor Kurye

Cep telefonu uygulamalarını artık birçok firma kullanmaktadır. İnsanların çoğu internete cep telefonundan bağlandıkları için APP adı verilen cep telefonu uygulamaları da yüksek oranda kullanım imkanı buluyor.

Kurye APP uygulaması da, yukarıda bahsettiğimiz uygulamalardandır. Android ya da iOS işletim sistemi için uygulama seçimi yapıyorsunuz ve uygulamayı indiriyorsunuz. Kurulum işlemini tamamladıktan sonra, gerekli olan adresi ve iletişim bilgilerini giriyorsunuz.

Girmiş olduğunuz bilgiler, uygulama sahibi olan firmanın sistemine kaydediliyor. Böylece bir kere bilgilerinizi girdikten sonra, daha sonraki taleplerinizde, bilgileriniz otomatik olarak teslimat için kullanılabiliyor.

Pera Kurye2 min ago

Moto kurye
Moto kurye yönetimi
Dijital motorlu kurye
Kurye app