Sarıyer Kurye | Sarıyer Moto Kurye (0212) 210 5557

Sarıyer Moto Kurye


(0212) 210 5557


Sarıyer motoKurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Bir diğer merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Kurye


Sarıyer Kurye

Sarıyer kurye'nin vermiş olduğu moto kurye hizmeti ile işleriniz yarım kalmaz. Gönderim ne oldu...? ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız.
Ekonominize yük olmadan firmanıza ya da sizlere nitelikli motokurye hizmeti vermeyi amaç edinmiş olan Sarıyer Kurye ile göndermek veya almak istediğiniz tüm gönderileriniz güven altındadır. Gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak talebinize uygun vakitte teslim edilir. Sarıyer Kurye, başta maslak, levent, tarabya v.b. şubeleri ile İstanbul ve ilçeleri olmak üzere İstanbul yakınlarındaki her mevkiye sektöründe tecrübeli kuryelerinin yardımı ile dağıtım ve teslimat hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde vermektedir. Sarıyer Moto Kurye; hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye sistemi ile müşterilerine hizmet vermektir.


Sarıyer Acil Kurye

Hızlı Kurye Sistemi İçin Sarıyer'de Motorize Ekipler Kurulmuştur

Sarıyer Motorlu kurye şubemiz, sizlere en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Sarıyer kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.


Sarıyer Motorlu Kurye

peraKurye Sarıyer' de , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir.

Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.


(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Sarıyer şubemiz ile İstanbul geneline acil motokurye hizmeti vermekteyiz.